ARMBANDSUR, Omega "Pie Pan" Automatic Constelation, stål.

1654897. ARMBANDSUR, Omega "Pie Pan" Automatic Constelation, stål.

Diameter 33 mm
Läderrem.

Bruksslitage med repor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 mm
Läderrem.

Antal besök: 1 309