CLAESSON KOIVISTO RUNE. Soffa "Continental" Swedese, 2000-tal.

1653210. CLAESSON KOIVISTO RUNE. Soffa "Continental" Swedese, 2000-tal.

Stomme i svartlackerat stål, stoppade dynor, längd ca 215, djup ca 90, sitthöjd ca 35, rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 412