HUGO LEPIK. Motiv från Kyrkesund, olja på duk, signerad.

75 x 100 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Hugo Lepik (1905–2001)

75 x 100 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Hugo Lepik (1905–2001)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1653113
Antal besök: 978