FRANCO COSTA. "America's Cup", färgserigrafi, signerad, numrerad LXVII/LXX och daterad 1980.

Bildmått ca 55 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Franco Costa (Född 1934)

Bildmått ca 55 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Franco Costa (Född 1934)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1652774
Antal besök: 382