CARL LARSSON. Efter. "Namnsdag på härbret", färglitografi, signerad i trycket, EA.

Bildmått ca 35 x 52 cm. Utgiven av Swed Art.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1652595
Antal besök: 147