GOLVFOTOGENLAMPA, elektrifierad, 1900-tal.

metall och porslin, märkt Allain, höjd 69 cm.

skador, slitage, ej genomgången, ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
F
Föremålsnr
1650906
Antal besök: 457