SALVADOR DALÍ. Efter, 6 st kakelplattor, lergods,1900-talets andra hälft.

Olika dekorer i polykroma färger. Ca 20x20 cm.

Smärre ytslitage.

Salvador Dalí (1904–1989)

Smärre ytslitage.

Salvador Dalí (1904–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1650876
Antal besök: 266