CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

1650295. CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 74, längd 204, djup 70 cm.

Bruksslitage, märken, klädsel med fläckar.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 463