ERIK WÖRTZ. dagbädd, "Kombi", IKEA, 1960-tal.

1649497. ERIK WÖRTZ. dagbädd, "Kombi", IKEA, 1960-tal.

Teak. Lös sittdyna. Pölkudde. Längd 160, bredd 80, höjd inkl. sittdyna ca 38 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Sittdyna med porös stoppning.

Erik Wörtz (1916–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Wörtz (1916–1997)

Antal besök: 2 503