BIRGER BIRGER-ERICSON. Olja på pannå, "Fabriken", signerad.

164559. BIRGER BIRGER-ERICSON. Olja på pannå, "Fabriken", signerad.

29 x 20 cm.

Färgbortfall samt 2 större krackeleringar.

Birger Birger-Ericson (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 122