OKÄND KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk, signerad Evert.

16455. OKÄND KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk, signerad Evert.

60 x 100 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 100 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 2 642