WALTER DU HALDE. Figurscen, olja på duk, signerad.

50 x 69 cm.

50 x 69 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Föremålsnr
1644746
Antal besök: 313