HANDSPEGEL, jakaranda, Bech & Starup för Den Permanente, Köpenhamn, Danmark. 1960-tal.

1643157. HANDSPEGEL, jakaranda, Bech & Starup för Den Permanente, Köpenhamn, Danmark. 1960-tal.

Längd 37 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage.

Längd 37 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 133