EN REPRODUKTION GEORGE III STIL GILTWOOD OCH GESSO MARGINELL VÄGGSPEGEL.

1642328. EN REPRODUKTION GEORGE III STIL GILTWOOD OCH GESSO MARGINELL VÄGGSPEGEL.

med ett ägg och tunga yttre kant och en inre kant av blomhuvud fyllda ovaler, 81.5cm bred x 55.5cm djup.

Generellt gott skick, typiskt slitage på förgyllning, särskilt på hörnen, märken och repor, färg stänkte på bakbrädet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 796