BORD OCH STOLAR, 5 delar, 1900-talets första del.

1640417. BORD OCH STOLAR, 5 delar, 1900-talets första del.

bord diameter 115 cm, höjd 76 cm, 4 stolar.

slitage, sprickor, 1 stol med skadad sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850