BORD OCH STOLAR, 5 delar, 1900-talets första del.

bord diameter 115 cm, höjd 76 cm, 4 stolar.

slitage, sprickor, 1 stol med skadad sits.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1640417
Antal besök: 256