HARALD WIBERG. litografi, signerad Harald Wiberg, 3 stycken.

Cirka: 66 x 48 cm. Numrerade :166/200.År. 1996.

Gulnad, 2 litografier med fuktskador, Ej examinerade ur ram.

Harald Wiberg (1908–1986)

Harald Wiberg (1908–1986)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Föremålsnr
1639297
Antal besök: 66

Andra intressanta föremål