MATSALSBORD, furu med svärtade detaljer, tidigt 1900-tal.

1638596. MATSALSBORD, furu med svärtade detaljer, tidigt 1900-tal.

Längd 130, bredd 105, höjd 75, 2 iläggskivor, bredd 25-37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 765