SKRIVBORD, björk, omkring 1950-tal.

Fäst skrivbordsunderlägg.
Längd 124 cm
Höjd 75 cm
Djup 67 cm.

Märken, repor, förekommer fanérskador.

Fäst skrivbordsunderlägg.
Längd 124 cm
Höjd 75 cm
Djup 67 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Hudiksvall, Sverige
Placering
A2
Föremålsnr
1634562
Antal besök: 301