SKRIVBORD, björk, omkring 1950-tal.

1634562. SKRIVBORD, björk, omkring 1950-tal.

Fäst skrivbordsunderlägg.
Längd 124 cm
Höjd 75 cm
Djup 67 cm.

Märken, repor, förekommer fanérskador.

Fäst skrivbordsunderlägg.
Längd 124 cm
Höjd 75 cm
Djup 67 cm.

Antal besök: 506