Reproduktion, efter Yrjö Edelmann, signerad och numrerad 55/350.

1633060. Reproduktion, efter Yrjö Edelmann, signerad och numrerad 55/350.

bildyta ca 81 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildyta ca 81 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 524