Komplett årgång 1948
Nummer 1-4
Komplett årgång 1949
Nummer 1-12
Inbundna med halvfranska band och marmorerade pärmar.
Proveniens Axel Norbecks samling.
Säljes till förmån för Barncancerfonden.
För visning av detta föremål vänligen kontakta auktionshuset för tidsbokning.
Smärre veck, reva. Smärre fläckar. Förstärkt omslag/lagning. Ej fullständigt genomgången.