Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
EINAR GROSS. Kajmotiv med båtar, olja på duk, signerad.
1623410. EINAR GROSS. Kajmotiv med båtar, olja på duk, signerad.
60 x 66 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 66 cm.
Färgbortfall.
Gästriklands Auktionskammare
275