1622391. KARMSTOLAR, 1 par, vitmålade, 1900-talets första hälft.

Sitthöjd 38, rygghöjd 90 c.

Senare målning samt bruksslitage.

Sitthöjd 38, rygghöjd 90 c.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1622391

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 257