KEITH HARING. Konvolut till litografier, Ludo, signerad K. Haring.

162072. KEITH HARING. Konvolut till litografier, Ludo, signerad K. Haring.

Ludo, cinq litographies originales de Keith Haring. Editions F. B. Vikt mapp med signatur på insidan. 50x66 cm.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 1 604