RING, 18k, 3 briljantslipade diamanter, ca 0,30 ct. Vikt ca 2,2 gram.

1618697. RING, 18k, 3 briljantslipade diamanter, ca 0,30 ct. Vikt ca 2,2 gram.

Storlek 16,25 mm.

Bruksslitage, litet nagg en sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16,25 mm.

Antal besök: 613