KASPERDOCKOR, 13 stycken, plast och textil, 1960-70-talet.

1618605. KASPERDOCKOR, 13 stycken, plast och textil, 1960-70-talet.

Olika modeller och material
Höjd på huvudena 10-12 cm.

Bruksskick, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller och material
Höjd på huvudena 10-12 cm.

Bruksskick, fläckar.

Antal besök: 512