1616836. TAKFOTOGENLAMPA, plåt, glas, 18/1900-tal.

Höjd.

Bruksslitage.

Höjd.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Stadsauktion Sundsvall
Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 1. B
Föremålsnr
1616836

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 200