TESERVIS, 11 delar, "Gullviva", Gunnar Wennerberg, Gustavsberg.

6 tekoppar
5 tefat.

Bruksslitage samt 1 kopp med kantnagg.

6 tekoppar
5 tefat.

Föremålsnr
1616522
Antal besök: 437