1616522. TESERVIS, 11 delar, "Gullviva", Gunnar Wennerberg, Gustavsberg.

6 tekoppar
5 tefat.

Bruksslitage samt 1 kopp med kantnagg.

6 tekoppar
5 tefat.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1616522

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 375