ARMBANDSUR, Timex Automatic, stål, 1970-tal.

1615138. ARMBANDSUR, Timex Automatic, stål, 1970-tal.

38 x 39 mm.

Bruksslitage med repor samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 39 mm.

Antal besök: 588