PIEDESTAL, förgylld med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

1614743. PIEDESTAL, förgylld med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

25 x 25, höjd 45 cm.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 25, höjd 45 cm.

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 419