1614743. PIEDESTAL, förgylld med stenskiva, 1900-talets andra hälft.

25 x 25, höjd 45 cm.

Förgyllningsslitage.

25 x 25, höjd 45 cm.

Förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1614743

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 187