SKRIVBORD, mahgoyn med skinnskiva, engelsk stil.

1613872. SKRIVBORD, mahgoyn med skinnskiva, engelsk stil.

Längd 137, bredd 68, höjd 75 cm.

Fläckar, kantslitage samt små skador på skinnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 027