1613872. SKRIVBORD, mahgoyn med skinnskiva, engelsk stil.

Längd 137, bredd 68, höjd 75 cm.

Fläckar, kantslitage samt små skador på skinnet.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1613872

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 600