SHERRY-/SNAPS-GLAS OCH KARAFF, 7 stycken, slipad kristall och "Chateau", Orrefors.

1613830. SHERRY-/SNAPS-GLAS OCH KARAFF, 7 stycken, slipad kristall och "Chateau", Orrefors.

6 glas, höjd 13,5, diameter ca 4 cm
1 karaff, höjd ca 28 cm.

Bruksskick, minimal nagg i ett glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 karaff, höjd ca 28 cm.

Antal besök: 999