1613439. STOLAR, 8 st, 1900-talets mitt''Dansk möbelproducent’’ ek och roting.

rotting och ek. sitthöjd ca 45 cm.

Slitage, två med skada roting sitsar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Crafoord Stockholm
Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Ställage 1
Föremålsnr
1613439

Om auktionshuset

Namn
Crafoord Auktioner i Stockholm AB
Momsnr
SE559232258901
Org.nr
559232-2589
Telefon
+46-(0)8 409 438 90
Adress

Galoppvägen 3
183 64 Täby
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 552