ANGELICA WIIK. Harpspelande kvinna. Färglitografi med glitter, signerad och numrerad EA.

1613207. ANGELICA WIIK. Harpspelande kvinna. Färglitografi med glitter, signerad och numrerad EA.

59 x 43 cm.

Oramad.

Angelica Wiik (Född 1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 43 cm.

Oramad.

Angelica Wiik (Född 1960)

Antal besök: 771