HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Brevettato, 1900-talets andra hälft.

1613081. HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Brevettato, 1900-talets andra hälft.

Höjd 105, bredd 46 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105, bredd 46 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 732