BESTICKDELAR, silver, 18-1900-tal. Totalvikt ca 350 gram.

1611784. BESTICKDELAR, silver, 18-1900-tal. Totalvikt ca 350 gram.

Uppläggningssked, England, längd 31 cm
4 st udda bestick, längd 15-22 cm
2 servettringar, längd 5 cm.

Märken, skador och slitage, gravyrer, knivblad ej silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 servettringar, längd 5 cm.

Antal besök: 422