1611784. BESTICKDELAR, silver, 18-1900-tal. Totalvikt ca 350 gram.

Uppläggningssked, England, längd 31 cm
4 st udda bestick, längd 15-22 cm
2 servettringar, längd 5 cm.

Märken, skador och slitage, gravyrer, knivblad ej silver.

2 servettringar, längd 5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Föremålsnr
1611784

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 145