SABEL, E. Svalling, Eskilstuna.

1610982. SABEL, E. Svalling, Eskilstuna.

Dekorerad klinga, märkt E. Svalling, Eskilstuna, H-K, G.M. Längd ca 100 cm. Stålbalja och läderskydd.

Märken, mindre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 736