RING & KRAVATTNÅL, 14k guld, vikt ca 4,2 gram.

1609396. RING & KRAVATTNÅL, 14k guld, vikt ca 4,2 gram.

Ring storlek 17,75 mm
Nål med korall, höjd ca 7,5 cm.

Slitage, skador på stenen i ringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring storlek 17,75 mm

Antal besök: 220