ARMBANDSUR, Longines 18 K guld, 1960-tal.

1608549. ARMBANDSUR, Longines 18 K guld, 1960-tal.

Diameter 34 mm
Armlänk av förgyllt stål.

Smärre repor på glaset, graverad baksida och ytslitage på länken, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 mm
Armlänk av förgyllt stål.

Antal besök: 1 417