MOGENS LASSEN. stol, "Corner Chair", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.

1608429. MOGENS LASSEN. stol, "Corner Chair", Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.

Bok med papperssnöre. Märkt, Danish furniture control, 0663, Fritz Hansen.
Rygghöjd 72, sitthöjd 45 cm.

Gott bruksskick, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 72, sitthöjd 45 cm.

Antal besök: 3 590