1607537. NATTLJUSSTAKAR, 2 st, malm, 1900-tal.

Höjd 10 cm.

Bruksskick.

Höjd 10 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Höganäs Auktionsverk
Ort
Höganäs, Sverige
Placering
Billy 0
Föremålsnr
1607537

Om auktionshuset

Namn
Höganäs Auktionsverk
Momsnr
SE556927436701
Org.nr
556927-4367
Telefon
+46707242720
Adress

Verkstadsgatan 11
263 39 Höganäs
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 22

Andra intressanta föremål