LEKSAKSBIL," Electrical Emergency Service" Yonezawa Japan, 1960-tal.

1606748. LEKSAKSBIL," Electrical Emergency Service" Yonezawa Japan, 1960-tal.

Litograferad plåt, fjärrkontroll. Längd 28 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 542