1606748. LEKSAKSBIL," Electrical Emergency Service" Yonezawa Japan, 1960-tal.

Litograferad plåt, fjärrkontroll. Längd 28 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Märken och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
5Vitrin
Föremålsnr
1606748

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 138