SKEPPSMODELL, "Cutty Sark", 19/2000-tal.

1603953. SKEPPSMODELL, "Cutty Sark", 19/2000-tal.

längd 100 cm, höjd 94 cm.

sedvanligt slitage, etikettrester på sockel, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 100 cm, höjd 94 cm.

Antal besök: 910