1600727. SPEGELLAMPETTER ett par, trä/mässing, 1900 -tal.

Höjd: ca 36 cm, bredd: ca 9,5 cm, djup: ca 12 cm.

Bruksskick.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Södermanlands Auktionsverk
Föremålsnr
1600727

Om auktionshuset

Namn
Dimbo Antikt AB
Momsnr
SE556628144901
Org.nr
556628-1449
Telefon
0150-17200
Adress

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 290