1600552. TAKLAMPA, glas och mässing, 1900-talets mitt.

Randig med frostad och klarglas.
Höjd på kupa ca 27 cm, längd med kabel ca 64 cm
Diameter ca 28 cm.

Ett kantnagg. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Diameter ca 28 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ekenbergs
Ort
Karlshamn, Sverige
Placering
Bokhylla
Föremålsnr
1600552

Om auktionshuset

Namn
Ekenbergs Auktioner AB
Momsnr
SE559111981201
Org.nr
559111-9812
Telefon
0733-827869
Adress

Strömmavägen 28
374 32 Karlshamn
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 213

Andra intressanta föremål